Zaproszenie na targi OPOLE SPORT FAIR

sportfair
Zapraszamy wszystkich na występ Grupy Nordic Walking Suchy Bór
na targach OPOLE SPORT FAIR,
Targi odbędą się w dniach 31.05-1.06. 2014 roku w nowym obiekcie,
w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu, przy  ul. Wrocławskiej 158.
 oraz wypróbowanie PRO-X-WALKER i BUNGYPUMP.
Zobacz jak to się robi: PROWALKMEDIA
 oraz  nightskating w niedzielę wieczorem.

II Marsz Studentów Uniwersytety Trzeciego Wieku

marsz utwDziękujemy Danusi, Tomkowi, Joli, Tadkowi, Zosi, Beacie, Pawłowi, Bożence i Waldorfiemu za wzięcie udziału w II marszu NW studentów UTW oraz udział w prezentacji i testowaniu przyrządu PRO-WALKER. Dyplomy zastaną wręczone w następną niedzielę 25.05.2014.
Prosimy wszystkich, którzy próbowali PRO-WALKER o zamieszczenie własnej opinii na naszej stronie www.nordicwalking.opole.pl poprzez formularz -Napisz swoją opinię lub przez wpis na na naszym profilu Facebook.
Zapraszamy do obejrzenia filmików instruktażowych z posługiwania się  PRO-WALKER-em.

Czytaj dalej „II Marsz Studentów Uniwersytety Trzeciego Wieku”

II Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2014

Przypinka 2014W imieniu organizatora Stowarzyszenia „Akademia Złotego Wieku” – Uniwersytet Trzeciego Wieku w Wejherowie oraz współorganizatorów:
Polska Federacja Nordic Walking
Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku

zapraszamy do udziału w:

II Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2014

II Marsz Nordic Walking Studentów UTW 2014
Opolski UTW -GNW Suchy Bór
18.05.2014 godz. 11-30 Suchy Bór

Spotkanie przy herbacie

herbataCzy picie herbaty może być zdrowe” to tytuł spotkania, które zorganizowała grupa Nordic Walking Suchy Bór w herbaciarni Masalatea przy ulicy Kośnego 46 w Opolu. Fachową oprawę spotkania zapewnił wykładowca z firmy OLEOFARM. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat zdrowotnych aspektów picia herbaty no i oczywiście spróbować tych napojów w zacisznym miejscu, pełnym aromatu herbat świata.

Majówka z kijami

majowkamDzisiaj, tj 4 maja  odbył się nasz pierwszy majowy spacer z kijami. Zebrała się nas spora gromadka. Dołączyły kolejne 2  koleżanki, które poznaliśmy na Podbiegach w Opolu. Pogoda dopisała. Podczas spaceru panował gwar, bo każdy miał coś do powiedzenia.  Jedni opowiadali wrażenia z pobytu w Istambule, inni z  zawodów nordic walking  w niedalekim Gaszynie. W dobrych humorach z dużą dawką pozytywnej energii, na nadchodzący tydzień  rozstaliśmy się i czekamy na kolejne spotkanie.

Czy picie herbaty może być zdrowe?

 

                          Zapraszamy na spotkanie
herbata1„Czy picie herbaty może być zdrowe”
6.05.2014 wtorek godz. 18.00

 

Zapraszamy na kolejny wykład  i spotkanie Grupy Nordic Walking Suchy Bór. Tym razem spotykamy się w Opolu w Herbaciarni Masalatea ul. Kośnego 46.

Zapewniamy spróbowanie oryginalnych herbat w kilku gatunkach, zaparzonych w tradycyjny sposób i konsumpcję w oryginalnej wschodniej herbaciarni przy wschodniej muzyce-odpłatność 7,50 zł
Fachową oprawę zapewnia wykładowca z firmy OLEOFARM.
W planie krótka relacja z  występu drużyny -GNWSB w Wieluniu i plany na miesiąc maj.
Zapraszamy
Grupa NW Suchy Bór

V Mistrzostwa Nordic Walking w Gaszynie 2014

gaszyn2014Kolejna impreza Nordic Walkingowa za nami.
Wspaniała pogoda, starzy znajomi i nowa trasa w Gaszynie sprzyjały by, dać z siebie wszystko.
Wariant minimum dojść do mety – 8 km pośród pól, dróżkami w okolicach Gaszyna lub podkręcić tempo i maszerować zespołowo. Wariant drugi był skuteczny. Danusia  srebrny medal w swojej kategorii, a Tomek i Waldemar w pierwszej dziesiątce w najsilniej obstawionej kategorii M + 50.

Dziękujemy organizatorom za kolejną edycję świetnej imprezy dla wszystkich kijarzy bez względu na wiek i kondycję. Dziękujemy również naszemu sponsorowi –Spółdzielni mleczarskiej w Wieluniu za stroje startowe z hasłem -Mój ulubiony (serek śniadaniowy) oraz kefiry i serki śniadaniowe.
 Jeszcze raz dzięki Danusi za sukces,  Tomkowi za zapewnienie bezpiecznego transportu i bezpieczny powrót do domu, a Halince za ambicje i nagrodę za odwagę.

Zdjęcia z imprezy na stronie:

Do kolejnego spotkania na trasie
Grupa NW Suchy Bór